Štafetový pohár 2024

V pondělí 15.4.2024 se vybraní žáci z prvního stupně naší školy zúčastnili štafetového poháru pořádaného českým atletickým svazem. Do celkového pořadí se počítali 3 časy našich štafet (8×100 metrů 1-3.třída, 8×100 metrů 4.-5.třída a 8×200 metrů smíšené družstvo). Ve všech štafetách si vedli žáci i žákyně na výbornou. Celkově z 9 družstev se naše škola umístila na krásném 4. místě s časem 9,27,00. Od postupu do krajského kola nás dělila necelá vteřina a na první družstvo jsme ztratili pouze 15 vteřin. Ve volném čase si děti zkusily skok z místa a hod medicinbalem. V těchto doplňkových disciplínách se našim žákům také velmi dařilo, kdy Samantha Adedokun získala první místo ve skoku z místa a Kristýna Půžová získala první místo v hodu medicinbalem.

1.-3. třída: Eduard Veselý, David Mrzena, Michael Schön, Václav Sadílek, Barbora Filipová, Sára Mikšů, Nina Janošková, Vivien Suza

4.-5. třída: Radek Lunzar, Damián Mikšů, David Chylík, Tomáš Tomaštík, Stella Kutnohorská, Samantha Adedokun, Kristýna Půžová