Naléhavá prosba o poskytnutí ubytování studenta projektu EDISON!!!

Naléhavě hledáme rodinu, která by byla ochotna poskytnout ubytování stážistovi Bohdanovi z Ukrajiny v termínu konání projektu EDISON na naší škole (od neděle 18.2. – neděle 25.2.). Ukázková videa si můžete prohlédnout v odkaze Projekt EDISON je opět tady. Věříme, že se rodina rychle najde, neboť bez pomoci a ochoty rodičů žáků by tento projekt nemohl být realizován.

Mistři hlavolamů – 3. kolo

Začíná 3. kolo soutěže Mistři hlavolamů určené žákům 2. stupně naší školy. Bližší informace najdete na stránkách školy v sekci Mistři hlavolamů a na paravanu ve 3. patře školy.

Palačinkový den – 2. března

V pátek 2. března 2018 proběhne na 2. stupni naší školy projekt Palačinkový den. Žáci FJ připraví pod dohledem vyučujících v kuchyni palačinky podle tradičního francouzského receptu. Během 4. a 5. vyučovací hodiny přinesou palačinky do jednotlivých tříd 2. stupně, představí krátkou francouzskou show a žáci si budou moci čerstvé palačinky (10Kč/1ks) zakoupit. Výtěžek z prodeje půjde... číst dále

Biologická olympiáda – školní kolo

V lednu se naši přírodovědně zaměření žáci zúčastnili školního kola biologické olympiády. V kategorii D vyhráli a v okresním kole nás budou reprezentovat Markéta Fabiánková a Richard Šulák ze 7.A. Z kategorie C postupují Dominika Madziová z 9.A a Sofie Hanounová z 9.B. Vítězům blahopřejeme a vše zúčastněným děkujeme. Gabriela Mlčáková Více fotografií naleznete zde.  

Lyžařský zájezd 31.1.2018 – ZRUŠENO!!!

Lyžařský zájezd dne 31. 1. 2018 se nekoná z důvodu malého zájmu. Žáci, kteří již uhradili částku 480,- si ji vyzvednou u svého třídního učitele. Děkujeme za pochopení.

KARNEVAL V ŠD

Více informací v níže přiloženém dokumentu. KARNEVAL

Projekt Edison je opět tady!!!

V týdnu od 19. – 23. 2. 2018 na naší škole přivítáme osm stážistů z různých zemí světa, aby nám přiblížili svoji kulturu, zvyky a tradice. Tentokrát se setkáme se studenty z Brazílie (s japonskými kořeny), Gruzie, Ukrajiny, Itálie, Ruska, Portugalska, Indonésie a Číny, kteří budou mít pro 5. – 9. třídy připravené prezentace o své zemi, povedou diskuze... číst dále

Třídní schůzky / hovorové hodiny – 11. ledna 2018

Třídní schůzky / hovorové hodiny se uskuteční ve čtvrtek 11. ledna 2018 od 16 do 19 hodin.

Předvánoční Alžbětin tábor v Maďarsku

Milí rodiče, na konci minulého týdne dostala naše škola nabídku zcela zdarma se zúčastnit mezinárodního předvánočního tábora v Maďarsku ve dnech od 14. do 17. prosince 2017. Je to pro nás něco nového a neznámého (a také dost v „šibeničním čase“ nabídnutého), přesto jsme se rozhodli této příležitosti využít. Aktuální informace: *kontaktní osobou je sestra Immaculata ... číst dále

Mistři hlavolamů – 2. kolo

Začíná 2. kolo soutěže Mistři hlavolamů určené žákům 2. stupně naší školy. Bližší informace najdete na stránkách školy v sekci Mistři hlavolamů a na paravanu ve 3. patře školy.